Oniks Networks tüm beklentilerinize cevap verir

Oniks Networks

Ana Sayfa > Oniks Networks

Kurulduğu günden bu yana Kurumsal Internet Servisleri sunmak için odaklanan Oniks Networks, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, Internet Servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktayız.

Oniks Tüm Beklentilerinize Cevap Verir!

Siz isteyin biz gerçekleştirelim. Talepleriniz doğrultusunda size özel ürün ve hizmetler sunarak her zaman beklentilerinize cevap vermek tek hedefimizdir.

Vizyonumuz

Hizmetleriyle müşterilerini hedeflerine ulaştıran, Internet Hizmetleri'nde Türkiye'de lider bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmak. Sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmak. Müşteri potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak.

Değerlerimiz

Etik değerlere, ticaret ahlakına bağlıyız. İnsan değerine inanır ve insana yatırım yaparız. Her alanda kalite bilincini yerleştirmek üzere çaba gösteririz. Müşteri memnuniyetini esas alırız

100% Müşteri Memnuniyeti

Kalıcı müşteriler edinmenin değerine inanıyor, müşterilerimizle aramızdaki iş ortaklıklarına uzun vadeli bakıyoruz. Müşterilerimizin yerine düşünüyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz. Proaktif yaklaşımlarla hareket ederek oluşabilecek sorunların önlemlerini önceden alıyoruz.

3D Secure - Güvenli Ödeme Sistemleri

En son teknoloji güvenli ödeme sistemlerini kullanarak dilediğiniz ürün veya hizmeti 7/24 satın alabilirsiniz ve hemen websitenizi oluşturabilirsiniz.

SSL - Tüm Veriler Şifreli Ortamda

Oniks Networks üzerinden yapılan tüm işlemler şifrelenerek sigorta altına alınmıştır. Güvenlik sertifikamızın detayları için https://www.oniks.com.tr/clientarea.php adresini ziyaret ederek arama çubuğundaki güvenlik(kilit) ikonunu tıklayınız.

14 Gün Para İade Garantisi

Tüm paylaşımlı (shared) hosting paketleri koşulsuz 14 Gün Para İadesi kapsamındadır.